Partners

Partners 2017-10-11T11:12:35+00:00

DOE MEE WORD PARTNER/DISTRIBUTEUR VAN DE YOGAKRANT

Ontvang 4x per jaar 70 kranten (4 edities) voor je studio, om uit te delen aan cursisten. Voor slechts 87,00 euro per jaar. Al zo’n 250 deelnemers! Iedereen wordt blij van de YOGAKRANT. Je bent dan tevens partner van de YOGAKRANT! Je website & logo worden op onze site en in de krant vermeld.  Meld je studio of praktijk met vermelding adres aan via: info@yogakrant.nl De lente editie wordt direct verzonden. Redactionele bijdrage in overleg mogelijk. Korting: als partner ontvang je 15% korting op advertenties!

PDF DISTRIBUTEURS 2017

Bedrijfsnaam Straat huisnummer Postcode Plaats Webpagina
Sportcentrum De Schreef Sint Jozefstraat 20 9300 Aalst http://www.deschreef.be
Yoga en zo Aalten Dijkstraat 44 7121EV Aalten www.yogaenzoaalten.nl
Estafette Alkmaar Europaplein 97 1825TL Alkmaar
Yogahuis Almere Muidergouw 86 1351PH Almere http://www.yogahuisalmere.nl/
Raja-Yoga-Almere- 30 Wollegrasweg 33 1313EM Almere Stad www.raja-yoga-almere.nl
Yoga Treasure Sluiskolk 11 2408 PG Alphen a/d Rijn http://www.yogatreasure.nl/
Linden Yoga Saffierstraat 127 2403XP Alphen a/d Rijn www.lindenyoga.nl
Bindi Bergstraat 6 3811NH Amersfoort http://www.bindi.nu/
Estafette Amersfoort Leusderweg 206 3817KG Amersfoort http://www.odin.nl/
Superyoga- De Hoorn 13 1188HG Amstelveen http://www.superyoga.nl/
The Miracle Shop Jan van Galenstraat 110 1056CE Amsterdam http://www.themiracleshop.com/
Handlijnkunde & Coaching Haparandaweg 67 1013BD Amsterdam www.ellenduim.nl
Dolfijn Wellness Jollenpad 6 1081KC Amsterdam http://www.dolfijnwellness.nl/
Naar Zee Bert Haanstrakade 102 1087DN Amsterdam www.naarzeeyoga.nl
Yoga, Massage & lifestyle coaching Klaprozenweg 69 1032KK Amsterdam www.noellesterk.com
Yoga Centrum Zeeburg Veemarkt 151 1019CC Amsterdam http://www.yoga-amsterdam.nl/
YAN De Cuserstraat 3 1081CK Amsterdam www.yoga-academie.nl
Estafette Amsterdam Zeeburg Oostelijke Handelskade 1051 1019BW Amsterdam http://www.odin.nl/
Estafette Amsterdam Zuid Ceintuurbaan 218 1072GD Amsterdam http://www.odin.nl/
Estafette Amsterdam Bos en Lommer Bos en Lommerweg 261 1055DW Amsterdam http://www.odin.nl/
Nisvan Art Tomatenstraat 5 1033TV Amsterdam http://www.nisvan.nl/
Adhara Yoga Ank van Moerdreef 23 6836MP Arnhem www.adhara-yoga.nl
Estafette Arnhem Spijkerlaan 43 6828EB Arnhem http://www.odin.nl/
Yoginess Woudenbergseweg 41 3711AA Austerlitz http://www.yoginess.nl/
Paula Stoelyoga Nederland Keesomstraat 41 1171AM Badhoevedorp http://www.stoelyoga-nederland.nl/
Yoga Chandra Barneveld Van Breugelplantsoen 81 3771VN Barneveld http://www.yogachandrabarneveld.nl/
Yoga- en Pilatesstudio OmShiva Dorpsstraat 3 1861KT Bergen www.omshiva.nl
Kleine Zee, Yoga & Massage Notweg 29 1861JJ Bergen http://www.kleinezee.nl/
Estafette Bergen Dorpsstraat 7 1861KT Bergen http://www.odin.nl/
Centrum voor Yoga & Stilte Velduil 8 5854HN Bergen (Limburg) www.yoga-bergen.nl
Yoga en Meditatie Peel en Maas Past. v. Bastenbatenburglaan 45 5986CB Beringe
Yogastudio BeingYoga Watersnip 9 2651ZC Berkel en Rodenrijs www.beingyoga.nl
Yoga Oldenzaal Harbertweg 1 7588RD Beuningen www.yoga-oldenzaal.nl
Saswitha Opleiding voor Yoga en Wijsbegeerte Prof. Bronkhorstlaan 10 3723MB Bilthoven http://www.yoga-saswitha.nl/
Yoga Bloemendaal Korte Kleverlaan 26 2061EE Bloemendaal www.yoga-bloemendaal.nl
Annemarie Braun Zorg voor body & mind van Tolstraat 4 2411 BR Bodegraven www.annemariebraun.nl
Yoga Asanaki Borgercompagnie 227 9631TJ Borgercompagnie www.yoga-asanaki.nl
Yoga Atelier Saksen Weimarlaan 8 4818LC Breda www.yoga-atelier-breda.nl
Estafette Breda Ginnekenweg 65 4818JB Breda http://www.odin.nl/
Puur Nu Zandvaart 190 1764NZ Breezand www.puurnu.net
YogaSway Spiegelstraat 1 1405HT Bussum www.yogasway.nl
Yogacentrum Lotus Vliegdenweg 6 1406MZ Bussum http://www.yogalotus.nl/
 Hatha yoga Castricum Marshallstraat 27 1902DC Castricum http://www.hatha-yogacastricum.nl
Yoga2go Willem Alexandersingel 16 1901BZ Castricum http://www.yoga2go.nl/
Flow of Yoga Westerplein 2 1901AN Castricum www.flowofyoga.com
Liberty Yoga Korhoenderveld 159 5431HD Cuijk www.liberty-yoga-pilates.nl
YogaBalans Culemborg Veerweg 30 4101AK Culemborg www.yogabalansculemborg.nl
Blos Yoga Fluitschip 51 1483CJ De Rijp www.blos.nu
Yoganina Lambertushof 18 1663BC De Weere www.yoganina.eu
Tineke de Louw Kloosterhof 4 6653BS Deest http://www.delouw.nl/
Estafette Delft Papsouwselaan 7 2624AE Delft http://www.odin.nl/
mindfull academy Koornmarkt 75 2611EC Delft http://www.mindfulacademy.nl/
Souljoy Yoga Oude Dijk 21 9956PA Den Andel www.souljoy.nl
Yoga- en Meditatiecentrum de Aleph Weverstraat 54 1791AE Den Burg inbalansoptexel.nl
Bikram Yoga Den Haag Prins Hendrikplein 2 2518JA Den Haag www.bikramnl.com
Maliva Yoga Zandberglaan 13 2493BH Den Haag http://www.malivayoga.nl/
Foodboard Nieuwediepstraat 21 2547TE Den Haag http://foodboard.nl
Yogischa Shopping Prins Hendrikstraat 138 2518HX Den Haag http://www.yogisha.nl/
Estafette Den Haag Aert van der Goesstraat 35 2582AJ Den Haag http://www.odin.nl/
Praktijk Open Hart Rondweg 18 7786BA Den Velde http://www.openhart.nl/
La Bahia Dendermondesteenweg 913 9070 Destelbergen www.bahia-lifestyle.com
Joy of Yoga Oude Liesselseweg 16 5751WP Deurne www.yogadeurne.nl
Yoga-opleiding Amitabha- MindyourBody Nieuwstraat 55 7411LH Deventer www.amitabha.nl
Yoga Berry J. vd Vondellaan 70 7412MS Deventer http://www.yogaberrydeventer.nl/
Yoga Diemen Overdiemerweg 1 1111PN Diemen http://www.yogadiemen.nl/
Liesameeuw- Juul de Windestraat 2 8600 Diksmuide http://www.lies-ameeuw.be/
Yoga Connect Patrijzenlaan 110 6865XW Doorwerth http://www.yogaconnect.nl/
Lifestyle Studio Dordrecht Buddingh’plein 30 3311BV Dordrecht http://www.yogadordrecht.nl/
Azil Centrum voor Levenskunst Aletta Jacobserf 316 3315EL Dordrecht http://www.azil.nl/
Na-Ohm-i Palissander 312 3315MT Dordrecht www.naohmi-yoga.com
Estafette Dordrecht Transvaalstraat 250 3312EX Dordrecht http://www.odin.nl/
Estafette Driebergen Traay 53 3971GC Driebergen http://www.odin.nl/
Estafette Ede Maanderweg 42 6711NE Ede http://www.odin.nl/
Yoga bij Renate EeserstraaT 1 9537TA Eesergroen http://www.yogabijrenate.nl/
Yogagoods Scherpakkerweg 9 5616HP Eindhoven www.yogagoods.nl
Yogapraktijk “Een nieuwe Balans” Barrierweg 192 5622CR Eindhoven http://www.balans-yoga.com/
Vita-Yoga Jacobus Deckersstraat 100 5616JV Eindhoven www.vita-yoga.nl
Studio Yogacampus Arnhem Louise de Colingnystraat 2 6661WS Elst (Gld) www.yogacampusarnhem.nl
Elements Enkhuizen Paktuinen 23 1601GD Enkhuizen http://www.elementsenkhuizen.nl/
YogaOosten Lonneker Steumke 6 7524DN Enschede http://www.yogaoosten.nl/
Intu Yoga Beekstraat 18 8162HB Epe http://www.intuyoga.nl/
Yoga Etten Vivaldilaan 1 7075BJ Etten www.yogaetten.nl
Yogashala- Om p/a Roelantlaan 72 5665PN Geldrop http://www.yogashala-om.nl/
Kyo Jitsu Balance Sint Laurentiusstraat 22 3620 Gellik www.kyojitsu-balance.be
Sterrenlicht Haarstraat 6 4201JC Gorinchem http://www.sterrenlichtwinkel.nl/
Buddha Balance-Yoga in Balans p/a Radijsstraat 2 9741BN Groningen http://www.buddhabalance.nl/
Yoga Lingewaard Groenestraat 2 6685BG Haalderen http://www.yogalingewaard.nl/
Ananda Nieuwetijdswinkel Gierstraat 8 2011GD Haarlem http://www.ananda.nl/
Glow Yogastudio Nieuwe Groenmarkt 35 2011TT Haarlem www.popupyogastudio.nl
Yoga Innerwork Kleverlaan 9 2023JC Haarlem http://www.yogainnerwork.nl/
Soul Surf Yoga Hoogstraat 25 8861AD Harlingen http://www.yogaharlingen.nl/
School voor Raja Yoga en Intiuitief Mandala Tekenen A.W. Grootestraat 6 1964JH Heemskerk http://www.caitanya.nl/
Huis van Pilates en Yoga P/a Reigerlaan 1 2106DE Heemstede http://www.huisvanpilates.nl/
Energyflow Nijverheidsstraat 2 1704RA Heerhugowaard http://www.energyflow.nl/
Yogadocenten opleiding Tsondru Heesbergstraat 51 6417AA Heerlen www.opleidingyogadocent.nl
Gaden Chokor Ling Kraaiendijk 14 4794SE Heijningen www.gadenchokorling.nl
Lekker Laeve! Molenstraat 14 5988EP Helden http://www.lekkerleave.nl/
Lichaamswerk Carpe Diem Westdijk 17 3222ER Hellevoetsluis http://www.lichaamswerkcarpediem.nl/
PlusYoga Amandelgaarde 1 3344RA Hendrik Ido Ambacht www.plusyoga.nl
Well with Yoga p/a Spieringstraat 6 7559HE Hengelo www.wellwithyoga.nl
Yogapraktijk C’est la Vie hoofdstraat 97 6674BA Herveld www.cestlavieyoga.nl
Yogacentrum Ananda S. Hoogewerffstraat 74 1223HX Hilversum http://www.yogacentrumananda.nl/
Kiyojo Schreursweg 10 7451RG Holten www.kiyojo.nl
Tadasana Yoga- Banckspolder 15 2134KZ Hoofddorp http://www.tadasana.nl/
Yogaworkz Vliehors 97 2134XM Hoofddorp www.yogaworkz.nl
Amadorra Kruisboog 26 3994AE Houten http://www.amadorra.nl/
Yoganiek Studio voor Body& Mind Nijverheidsweg 7 3401MC Ijsselstein www.yoganiek.nl
Yoga Samtosha Kallenkote 21 8345HB Kallenkote http://www.ritavos.nl/
Libra Yogahuis Broederweg 7 8261GS Kampen www.libra-yogahuis.nl
E-motion- Katwijkerbroek 91 2223XN Katwijk http://www.e-motion.nl/
Yoga Swings 4 you Mui 29 2221VD Katwijk http://www.yogaswings.nl/
Yoga Leersum Juffersland 86 3956TW Leersum www.yogaleersum.nl
Yogacentrum Leeuwarden Schrans 42 8932NE Leeuwarden www.yogacentrumleeuwarden.nl
MasYoga Dotingastate 61 8926MN Leeuwarden http://masyoga.nl/
Yogaspecials- Langebrug 73 2311TJ Leiden www.yoga-specials.nl
Flow Yoga Leiderdorp Splinterlaan 154 2352SM Leiderdorp http://www.flowyogaleiderdorp.nl/
Yoga en Meer Jacoba van Beierenlaan 55 2353DS Leiderdorp http://www.yogaenmeer.nl/
De Yogaboerderij Horst 2617 8225PA Lelystad http://www.deyogaboerderij.nl/
Centrum voor Meditatieve Ontspanning Waalstraat 55 8226LZ Lelystad www.meditatieve-ontspanning.nl
Holisan Merwede 30 8226NA Lelystad http://www.holisan.nl/
Yoga Femme Wezelseveldweg 1 6615AC Leur www.yogafemme.nl
Titia Yoga Gironde 28 3831AB Leusden www.titiayoga.nl
MandYoga Het Middenpad 17 7371BZ Loenen http://www.mandyoga.nl/
Kaldenbroek- Kaldenbroek 1 5973RJ Lottum (Limburg NL) http://www.kaldenbroeck.nl/
BeYogafull- praktijk counseling Fazantenkamp 360 3607XB Maarssen http://www.beyogafull.nl/
Yoga Maarssen- Pauwenkamp 50 3607 GC Maarssen http://www.yogamaarssen.nl/
Passionforyoga Frederik Hendrikstraat 13 3143LB Maassluis http://www.passionforyoga.nl/
Yoga Place St. Maartenslaan 36 6221AZ Maastricht http://www.yogaplace.nl/
Estafette Maastricht Rechtstraat 48 6221EK Maastricht http://www.odin.nl/
Energiek Brabant Patoor van Haarenstraat 17 5464VD Mariaheide www.energiek-brabant.nl
Yoga in Maurik Jan. E. Penraadstraat 12 4021GK Maurik www.yoga-in-maurik.nl
Yoga Studio Nieuwegein Wiersedreef 28 3433ZX Nieuwegein www.yogastudionieuwegein.nl
Stichting Raja Yoga Nederland Rendierweide 16 3437CZ Nieuwegein http://www.raja-yoga.nl/
Yoga Solutions, studio voor Yoga en Welzijn Industrieweg 3 2421LK Nieuwkoop http://www.yogasolutions.nl/
Flowee Kruidenstraat 137 6515HR Nijmegen http://www.flowee.nl/
Yoga Aruna, Yogacentrum Oost Dominicanenstraat 6 6521KD Nijmegen yoga-aruna.nl
Sarvata/ Centrum voor Gezondheid en Welzijn Schependomlaan 17 6542RL Nijmegen http://www.sarvata.nl/
Gordium, Centrum voor Groei en Ontwikkeling De Ruyterstraat 65 6512GB Nijmegen http://www.cordium.nl/
Yoga- Studio Susumna Kamerling Onnesstraat 26 6533HL Nijmegen www.susumna.nl
Yoga Studie Prof. Molkenboerstraat 30 6524RP Nijmegen http://www.yogastudie.nl/
Estafette Nijmegen Daalseweg 255 6521GK Nijmegen http://www.odin.nl/
Terra Yoga Hazenkampseweg 26 6531NK Nijmegen http://www.terrayoga.nl/
Praktijk Marneffe Weijen 77 5388HM Nistelrode www.praktijkmarneffe.nl
Yoga Noordwijk Haagwinde 44 2201ST Noordwijk www.yoga-noordwijk.nl
Micayoga Gildeweg 30 2632BA Nootdorp www.micayoga.nl
Marjoleine Diemel Zegge 16 2631DL Nootdorp http://www.marjoleinediemel.com/
Corpus Novum Den Heuvel 3 5688EM Oirschot http://www.corpusnovum.nl/
Kom thuis bij jezelf, Spelen met Yoga- Telgenkamp 18 7576EH Oldenzaal http://www.komthuisbijjezelf.nl/
Yogafemina Oude Almeloseweg 13 7576PE Oldenzaal http://www.yogafemina.nl/
Yoga Ommen- Gerard Doustraat 77 7731MV Ommen http://www.yogaommen.nl/
Zweiersdal inspireert Weverstraat 65 6862DK Oosterbeek http://www.zweiersdal.nl/
Yogacentrum Stilte in beweging Teugenaarsstraat 40 5348JD Oss http://www.stilte-in-beweging.nl/
ZiZiZ Vlet 4 2377BR Oude Wetering http://www.ziziz.nu/
Jansje van Delden Yoga Strremuurlaan 21 9321LC Peize www.jansjevandeldenyoga.nl
See you by Jean Mahatma Gandhistraat 23 1447XN Purmerend http://www.seeyoubyjean.com/
Hop-Eest, Landgoed Schovenhorst Garderenseweg 93 3881GK Putten http://www.hop-eest.nl/
Yogastudio Rijswijk Geestbrugweg 38 2281CL Rijswijk yogastudiorijswijk.nl
Yogastudio Yogasana Kerkstraat 5 2282BL Rijswijk http://www.yogasanastudio.nl/
Total Healing/Yoga-Touch Pasteurweg 53 2371DW Roelofarendsveen http://www.yoga-touch.nl/
PuraYoga Sint Jansstraat 16 6041CT Roermond http://www.purayoga.nl/
Yoga-Zin Hoff van Hollantlaan 1 5243SR Rosmalen http://www.yoga-zin.nl/
Mystiek Schiedamse Vest 79 3012BE Rotterdam www.mystiek.nl
studio hilligersberg Minstreelstraat 40 3051pk rotterdam  www.studiohillegersberg.nl
Bodhi Yoga en Mindfullness Hoogstraat 29 3011PE Rotterdam http://www.centrumbodhi.nl/
Bikram Yoga Rotterdam Westerstraat 40 3016DH Rotterdam http://www.bikramnl.com/
Yoga- Pilates Rotterdam Wormserstraat 30 3067EW Rotterdam www.yoga-pilates.nl
Kompassie Yoga Studio Achterhaven 152 3024RC Rotterdam http://www.kompassieyoga.nl/
MAYA Vijverhofstraat 47 3032SB Rotterdam http://www.yogamaya.nl/
Yogapraktijk PUUR Ackersdijckstraat 8 5212GL s-Hertogenbosch http://www.puuryoga.nl/
Yogastudio Santpoort Patriciuslaan 33 2071TK Santpoort Noord http://www.yogastudiosantpoort.nl/
The Centre of Body & Mind Hoofdstraat 179 2171BC Sassenheim http://www.centrebobymind.nl/
Nandita Bachplein 432 3122JL Schiedam http://www.nandita.nl/
Samsara Yoga Docentenopleiding- p/a Hoogstraat 37 3111HB Schiedam http://www.samsara.nl/
 Ella van der Aa Pastoor v. Vroonhovenstraat 6 5482VA Schijndel http://www.ellavanderaa.nl/
Het Land van NU Veenweg 9 9628TW Siddebure http://www.hetlandvannu.nl/
Om Yoga p/a Fuchsiastraat 1 5271NN Sint- Michielgestel http://www.dutchyoga.org/
Yoga bij Ingrid Petrus Dondersplein 14 5271AA Sint- Michielgestel www.yoga-bij-ingrid.nl
Masagepraktijk Angela Borgts Grothestraat 7 3716CJ Soest www.massagepraktijkangelaborgts.nl
Praktijk, Yogaschool de Toermalijn Oostdijk 49 3245AS Sommelsdijk http://www.praktijkdetoermalijn.nl/
de Hatha yoga Experience Panterlaan 18 5681GD Son en Breugel deHathayogaExperience.nl
Yoga SitÃrÃ- Eikenlaan 61 3203BG Spijkenisse www.yogasitara.nl
Yoga-Mudra Stationsstraat 3 3201AS Spijkenisse http://www.yoga-mudra.nl/
Libete- Tulipastrjitte 48 9051NG Stiens www.libete.nl
Yogacentrum Tilburg Dudokhof 79-01 5041EZ Tilbur www.yogacentrumtilburg.nl
Yoga Tricht Moerkerkensgaard 1 4196HM Tricht www.yoga-tricht.nl
Studio Sport Tubbergen Haarweg 15 7651KE Tubbergen http://www.studiosporttubbergen.nl/
YogaPret Wiegerbruinlaan 8 1422CB Uithoorn
Akasha Bilderdijkstraat 78 3532VJ Utrecht www.studioakasha.nl
Yoga aan de Vecht Vechtoever 49 3555SX Utrecht http://www.yoga-aan-de-vecht.nl/
YogaBijHetPark Blauwkapelseweg 115 3572KE Utrecht http://www.yogabijhetpark.nl/
Innervibes Harry Banninkstraat 98 3543CJ Utrecht http://www.innervibez.nl/
Yoga & Vedanta Docentenopleiding Lagenoord 9 3513GW Utrecht www.yogaenvedanta.nl
Estafette Utrecht Biltstraat 62 3572BE Utrecht http://www.odin.nl/
Bridge & Bakker Edo Neerhem 10 6301 CH Valkenburg a/d Geul http://www.belevingsplek.com
Yogacentrum Veenendaal Spanjaardsgoed 5 3901HC Veenendaal http://www.yogacentrumveenendaal.nl/
Yogajuf Janssen Van Millenstraat 2 5913VL Venlo www.yogajufjanssen.nl
BodyHealing Monseigneur Borretlaan 1 2114CS Vogelenzang www.bodyhealing.nl
Natuurlijk Yoga Hondstraat 8 5476KT Vorstenbosch http://www.naarzeeyoga.nl/
De Kleine Hoeve/ Yogatwenterand Paterswal 12 7671TB Vriezenveen (OV) www.yogatwenterand.nl
YOGA moni-QI Glorieuxlaan 1 5261SG Vught
Solide Yoga Het Tolland 4 4 2291VS Wateringen www.solideyoga.nl
YogaToday Achtergracht 16 1381BN Weesp http://www.yogatoday.nl/
Ahimsa-Yoga & Balans Wilgenmaat 25 9431MB Westerbork yogawesterbork.com
Robert Swami Persaud Kraaijenberg 80-03 6601RM Wijchen http://www.ayurveda-center.com/
Mariës Yoga Zevendreef 30 6605VB Wijchen http://www.yogawijchen.nl/
Rebecca’s Yogastudio Ratumsestraat 45 7101MT Winsterswijk www.yogastudiorebecca.com
Lotus Body Work- Oude Bocheltsebaan 7 7108AV Winsterswijk- Woold http://www.lotusbodywork.nl/
Ashtanga-Yogaschool Woerden-Culemborg Kievitstraat 40 3443BG Woerden www.yogawoerden.nl
Yogaschool RoxZEN Kennemerlaan 70 1972EP Ymuiden www.roxzen.nl
Yogadreams/ M. van Kemenade Stationsstraat 41 1506DB Zaandam http://www.yogadreams.nl/
Yogaschool Zeewolde Gildenveld 66 3892DJ Zeewolde http://www.yogaschoolzeewolde.nl/
Mayru Center Julianaplein 9 6671CA Zetten http://www.mayrucenter.nl/
Yogacentrum Zevenaar- 100 Schievestraat 15 6901GG Zevenaar www.yogacentrumzevenaar.nl
Yogamundo p/a Oosterscheldestraat 1 4302WG Zierikzee http://www.yogamundo.nl/
New Life Yoga Scheglaan 12 2718KZ Zoetermeer www.newlifeyoga.nl
Bewuste Leesmap Bernhardsteeg 2 7201DB Zutphen http://www.bewusteleesmap.nl/
Estafette Zutphen Spittaalstraat 22 7201ED Zutphen http://www.odin.nl/
De Yoga Studio & Praktijk Mudrah Langeweg 316 3332 AR Zwijndrecht www.yogazwijndrecht.nl
Lotuszen Onthaastingstudio Belvederelaan 25 8043LW Zwolle http://www.lotuszen.nl/
Studio Sanayou Frankhuisweg 10 8043PB Zwolle www.sanayou.com