WORD PARTNER/DISTRIBUTEUR VAN DE YOGAKRANT

Ontvang 4x per jaar 60 kranten (4 edities) voor je studio, om uit te delen aan cursisten. Voor slechts 127,75 euro per jaar. Al zo’n 350 deelnemers gingen je voor! Geef yoga inspiratie cadeau. Je bent dan tevens partner van de YOGAKRANT. Je website & logo worden op onze site en in de krant vermeld.  Meld je studio of praktijk met vermelding adres aan via: info@yogakrant.nl De krant wordt direct verzonden. Redactionele bijdrage in overleg mogelijk. Korting: als partner ontvang je 15% korting op advertenties!

PDF DISTRIBUTEURS 2021

Bedrijfsnaam;Straat;huisnummer;toevoeging;Postcode;Plaats;Webpagina
yoga society 127 #;Van Assendelftstraat;10;;2342AS;Oegstgeest;www.theyogasociety.nl/
shaktiprana nog sturen!;weena;73;;3013 CH;rotterdam;
daily mantra 127 prijs #;valeriaanstraat ;195;;3765 en ;;
Studio Imala 127 prijs#;Dr
Yogastudio Zeeland STOPT! X #;Hoofdpoortstraat;16;;4301 AT;Zierikzee;www.yogastudiozeeland.nl
yoga en meer. Karmayogasjoukje --#;Kortestreek;19;;8531 JG;Lemmer;www.yogasjoukje.nl
yogazolder Sense of Living--#;Roderweg;7;;9321AA;Peize;www.sense-of-living.nl
yoga beach.--#;Schoolstraat ;42;;2202HG;Noordwijk;www.yogabeach.nl
yoga studio heerde-epe--#;Burgemeester van Walsemlaan;4;;8162 GG;epe;www.yoga-heerde.nl.
Artemis
yoga by hillz--#;Waterlelieweg;7;;2215 GR;Voorhout;www. yogabyhillz.nl
Kom thuis bij jezelf
Yoga Sitara- --#;Lijsterbesstraat ;2;;3203AR;Spijkenisse;www.yogasitara.nl
YogaSway--#;Spiegelstraat;2;B;1405HW;Bussum;www.yogasway.nl
Bindi--#;Bergstraat;6;;3811NH;Amersfoort;http://www.bindi.nu/
PlusYoga-#;Amandelgaarde;1;G;3344RA;Hendrik Ido Ambacht;www.plusyoga.nl
Yoga-opleiding Amitabha- MindyourBody--#;Nieuwstraat;55;;7411LH;Deventer;www.amitabha.nl
Passionforyoga--#;Frederik Hendrikstraat;13;;3143LB;Maassluis;http://www.passionforyoga.nl/
Maris Yoga-#;Zevendreef;30;85;6605VB;Wijchen;http://www.yogawijchen.nl/
Yogafemina--#;Oude Almeloseweg;13;;7576PE;Oldenzaal;http://www.yogafemina.nl/
Yogastudio See You 140 #;Mahatma Gandhistraat ;23;;1447 XN ;Purmerend;www.yogastudioseeyou.nl
New Life Yoga V email! --#;Scheglaan;12;;2718KZ;Zoetermeer;www.newlifeyoga.nl
Yoga Studio Nieuwegein--#;Wiersedreef;28;;3433ZX;Nieuwegein;www.yogastudionieuwegein.nl
Rebecca's Yogastudio--#;Abeelstraat ;49;1;7101 LC;Winsterswijk;www.yogastudiorebecca.com
Ashtanga-Yogaschool Woerden-Culemborg--#;Kievitstraat;40;;3443BG;Woerden;www.yogawoerden.nl
Yogaschool RoxZEN --#;Kruisstraat ;22;b;2011PX;HAARLEM;www.roxzen.nl
Yoga in Maurik-#;Jan. E. Penraadstraat;12;;4021GK;Maurik;www.yoga-in-maurik.nl
Flow Yoga Leiderdorp--#;Splinterlaan;154;C;2352SM;Leiderdorp;http://www.flowyogaleiderdorp.nl/
Adhara Yoga V--#;Oude Huissenseweg;4;;6834 GS;Arnhem;www.adhara-yoga.nl
Piith - zeg maar pit . Shiatsu het gooi -#F;Laarderweg;65;;1402 BD ;Bussum;www.piith.nl
De Yogatuin Goirle--#;Kennedylaan;58;;5051 XH;Goirle (NB);http://www.deyogatuin-goirle.nl
Yogastudio "in Balans"==#;de Keizerskroon;315;;1787BW ;Julianadorp aan Zee;www.yogastudio-inbalans.com
yogametmaaike 40--#;Raadhuisdijk;12;;6627 AD;Maasbommel;http://www.yogametmaaike.nl/
yoga038 wil de helft 67 euro 30!--#;Ter Kuilenkamp;33;;8014 DA; Zwolle;www.yoga038.nl
Yoga Now!--#;Dammolen;27;;3481 AK ;Harmelen;www.yoganow.nl
Art of Movement--#;Eemnesserweg ;107;;1221CW ;Hilversum;www.artofmovement.nl
Yogaprana stopt wil wel #;Noorddijk;82;;1521 PD;Wormerveer;www.yogaprana.nl
Samyama Raja Yoga School / mangalam--#;Lijsterbeslaan;55;;1403 AS;Bussum;www.samyama-yoga.nl
Yoga-4U--#;mark;36;;8253 EJ;Dronten;www.yoga-4u.nl
De Yoga Studio / The Conscious studio bv--#;Scherpakkerweg;9;c;5616 HP;Eindhoven;www.deyogastudio.nl
prana yoga V--#;Laansloot;30;;1721 HM;Broek op Langedijk;www.pranaenyoga.nl
laan7--#;Laan der 4 Heemskinderen;7;;5664 TH;gelddrop;www.laan7.nl
Karibu Yoga V--# stopt!!;Stokskesweg;21;;5571 TJ;Bergeijk;www.karibuyoga.nl
yogaclass--#;Bertus van Akenlaan ;121;;2251 RB;Voorschoten;www.yogaclass.nl
Green Spirit Yoga #;W Jaasmasingel ;67;;7991DD;Dwingeloo;www.greenspirityoga.nl
psychologiepraktijk meesters onlinegeen kranten!;Boekweitstraat;29;;7545XE;Enschede;www.ppmeesters.nl
Sterrenlicht--#;Haarstraat;6;;4201JC;Gorinchem;http://www.sterrenlichtwinkel.nl/
My Flow Yoga;Verbindingstraat;2;;2470;Retie (BE);www.my-flow.be
Yoga Centrum Rivierenwijk 127;Rijnlaan;167;;3522 BJ;Utrecht;www.yoga-asana.nl
yoga in beweging in vlijmen #;Burg. van der venstraat ;28;;5251CL ;;
Cristalyyoga 127 #;Biskopswei;19;;9213 VM;drachten;
festina lente yoga--#;Kruisboog;30;d;3994 AE;houten;www.festinalenteyoga.nl
Lizette de Reus- Yogastudio Groenlo--#;De Bempte;29;;7141 LN ;groenlo;www.marionwerger.nl
YOGAbyJanssen--#;Sint Lucasstraat;4;;5211 ZG;Den Bosch;www.yogabyjanssen.com
yogastudio Licht op Yoga--#;Kruisstraat;53;;5612 CD;Eindhoven;www.lichtopyoga.nl
Tadasana Yoga- 30 -#;Banckspolder;15;;2134zk;Hoofddorp;http://www.tadasana.nl/
Yoga Berry- 130 #;J. vd Vondellaan;70;;7412MS;Deventer;http://www.yogaberrydeventer.nl/
Dolfijn Wellness--#;Jollenpad;6;;1081KC;Amsterdam;http://www.dolfijnwellness.nl/
Yogacentrum Lotus --#;Vliegdenweg;6;B;1406MZ;Bussum;http://www.yogalotus.nl/
Yogacentrum Leeuwarden. VV -#;Dominee Schuilingstraat ;7;;9078WD;Oudebildtzijl ;www.yogacentrumleeuwarden.nl
Yogacentrum Ananda --#;S. Hoogewerffstraat;74;;1223HX;Hilversum;www.anandayoga.nl
Ahimsa-Yoga & Balans 95 --veranderemail#;Wilgenmaat;25;;9431MB;Westerbork;yogawesterbork.com
Corpus Novum-- #;Den Heuvel;3;30;5688EM;Oirschot;http://www.corpusnovum.nl/
Lichaamswerk Carpe Diem 140 --#;Westdijk;17;;3222ER;Hellevoetsluis;http://www.lichaamswerkcarpediem.nl/
Sukha Texel --#;Schilderweg;208;q;1792 CK;Oudeschild;www.sukhatexel.nl
Act in Move*Training & Coaching & Yoga ;Borculoseweg;88;;7161 HC;Neede;
yogalos 127--F;Kromme elleboog;3;;9771BN;Sauwerd;
Yogastudio AmRita --F;Haverstraat;44;;2153 GB;Nieuw Vennep;www.yogastudioAmRita.nl
YOGA MAASSLUIS --V email!;Zuidvliet;4;;3141 AL ;Maassluis;www.yogamaassluis.nl
Yogastudio BeingYoga- --F;Watersnip;9;;2651ZC;Berkel en Rodenrijs;www.beingyoga.nl
Ajna Tempel --F;Meloenstraat ;1;b;2564 TA;Den Haag;http://www.ajnatempel.nl
YogaToday V#F;Lange Muiderweg;570;s;1382 LD;Weesp;http://www.yogatoday.nl/
Akasha #F;Bilderdijkstraat;78;;3532VJ;Utrecht;www.studioakasha.nl
Gaden Chokor Ling #F;Kraaiendijk;14;;4794SE;Heijningen;www.gadenchokorling.nl
Soul Surf Yoga #F;Hoogstraat;25;;8861AD;Harlingen;http://www.yogaharlingen.nl/
Yoga Treasure #F; De Oude Wereld;131;;2408 TL ;Alphen a/d Rijn;http://www.yogatreasure.nl/
Bodhi Yoga en Mindfullness #F;Hoogstraat;29;;3011PE;Rotterdam;http://www.centrumbodhi.nl/
yoga-xs #F;Husselarijstraat;3;;6924aj ;Loo;www.yoga-xs.nl
victorieplaza #F;Terborchlaan;311;;1816 MH;Alkmaar;/www.victorieplaza.nl/yoga/
Yoga on the Go#F;Vedelaarshoeve;406;;7326 TP;Apeldoorn ;www.yoga-on-the-go.nl
Yogastudio Yoga & More #F;Rozenstraat;2;a;3702 VN;Zeist;www.yogamore.nl
StudYoPi #;Ennekerdijk ;37;;7622 ED;Borne;www.studyopi.nl
Essentials #F;De Selliers de Moranvillelaan;20;;2820 AP;bonheiden;www.essentials.center
yoga mula#F;Vuurdoorn;55;;3224EG;Hellevoetsluis;www.yogamula.nl
centrum de zicht#F;De Zicht;21;;5056MR;Berkel Enschot;www.centrumdezicht.nl
Yoga Yina #F;Beekstraatkouter;78;;9031;Drongen;www.yina.be
Happiness Bergambacht #F;Raadhuisstraat;4;;2861AJ;Bergambacht;www.happinessbergambacht.nl/yoga
Marian Sloot Yoga #F;Didamseweg ;32;a;7036 AP;Loerbeek;www.marianslootyoga.nl
yoga lovers F;Burg. Waszinkstraat;33;;6417 CT;Heerlen;www.yoga-lovers.nl
Ganesha-centrum voor Yoga en Ayurveda;Scheldestraat;50;;1823 WB;alkmaar;
Body and Beyond;Botterstraat;47. lokaal 21 & 22;;1271 XL;Huizen;www.bodybeyond.nl
De Mindfulgids F;Breezand;1;;8531PN;Lemmer;https://www.demindfulgids.nl
Vita-Yoga- 20 F;Jacobus Deckersstraat;100;;5616JV;Eindhoven;www.vita-yoga.nl
Lotus Body Work- F;Oude Bocheltsebaan;7;;7108AV;Winsterswijk- Woold;http://www.lotusbodywork.nl/
Centrum voor Yoga & Stilte-STOPT!!;Velduil;8;;5854HN;Nieuw-Bergen (Limburg);www.yoga-bergen.nl
Tineke de Louw- deze toch 140 prijs 147 F;KLAPSTRAAT ;7;;6654 AL;AFFERDEN;http://www.delouw.nl/
Yogacentrum Zevenaar STOPT hoeftnietmeer;Schievestraat;15;;6901GG;Zevenaar;www.yogacentrumzevenaar.nl
Yoga Noordwijk- ;Hoogtij;143;;2201vx;Noordwijk;www.yoga-noordwijk.nl
Yoga Lingewaard F;Groenestraat;2;;6685BG;Haalderen;http://www.yogalingewaard.nl/
Liberty Yoga 140 F;Korhoenderveld;159;;5431HD;Cuijk;www.liberty-yoga-pilates.nl
Yogajuf Janssen F;Van Millenstraat;2;;5913VL;Venlo;www.yogajufjanssen.nl
Maliva Yoga f;Zandberglaan;13;;2493BH;Den Haag;http://www.malivayoga.nl/
Sarvata/ Centrum voor Gezondheid en Welzijn F;Schependomlaan;17;E;6542RL;Nijmegen;http://www.sarvata.nl/
Yoga Samtosha nu YogaStudio21STOPT bedrijf;Kallenkote;21;;8345HB;Kallenkote;http://www.ritavos.nl/
marjoleine diemel 35 stopt!;Zegge;16;;2631DL;nootdorp;
The Centre of Body & Mind F;Hoofdstraat;197;A;2171BC;Sassenheim;http://www.centrebobymind.nl/
Stichting Raja Yoga Nederland F;Rendierweide;16;;3437CZ;Nieuwegein;http://www.raja-yoga.nl/
Het Land van NU F;Veenweg;9;;9628TW;Siddebure;http://www.hetlandvannu.nl/
Yogastudio Santpoort F pas email aan!!;Patriciuslaan;33;D;2071TK;Santpoort Noord;http://www.yogastudiosantpoort.nl/
Azil Centrum voor Levenskunst F;Aletta Jacobserf;316;;3315EL;Dordrecht;http://www.azil.nl/
Studio Sanayou stopt!;Frankhuisweg;10;;8043PB;Zwolle;www.sanayou.com
Well with Yoga Vsopt!! Ziek/geen kranten meer; Buitenweg ;29;; 7553BA;Hengelo;www.wellwithyoga.nl
La Bahia F;Dendermondesteenweg;913;;9070;Destelbergen;www.bahia-lifestyle.com
Yogapraktijk PUUR zelfde prijs F;Ackersdijckstraat;8;;5212GL;s-Hertogenbosch;http://www.puuryoga.nl/
YogaBijHetPark F;;52;;3572 GX;Utrecht;http://www.yogabijhetpark.nl/
Kyo Jitsu Balance F;Sint Laurentiusstraat;22;;3620;Gellik;www.kyojitsu-balance.be
Yoga Praktijk Anne Kantersyogamovement/opleiing limburg;Rijksstraatweg;37;;6574 AC;Ubbergen;http://www.yoga-movement.nl/
YOGA moni-QI F;Berkenlaan;50;;5271 NH ;St. Michielsgestel;
De Kleine Hoeve/ Yogatwenterand stopt en hoeft denk ik niet;Paterswal;12;;7671TB;Vriezenveen (OV);www.yogatwenterand.nl
Praktijk Marneffe / achter woonhuis F;Weijen;77;B;5388HM;Nistelrode;www.praktijkmarneffe.nl
Glow Yogastudio F stopt;Nieuwe Groenmarkt;35;;2011TT;Haarlem;www.popupyogastudio.nl
Yogamundo V F;Molenstraat;24;;4318 BT;Brouwershaven;http://www.yogamundo.nl/
Souljoy Yoga F;Hoofdstraat;16;;9967RJeenrum;eenrum;www.souljoy.nl
Yoga Studio Schagen / engel F;Fazantenhof;37;;1742AG;Schagen;www.yogastudioengel.nl
Yoganina STOPT!;Lekerweg ;34;;1608MD;Wijdenes;www.yoganina.eu
Juna yoga
yoga-fit f;Bierstraat;123;a;3011 xa;Rotterdam;www.yoga-fit.nl
3HO Nederland f;Korte Haaksbergerstraat ;44;;7511 JS;Enschede; http://3honederland.nl/
Yoga4U / newhealthcentre f;kleinstraat;151;;8601 BG;sneek;www.yoga4u.nl
de yoga wereld f;Kennemersingel;17;;1815 GC;Alkmaar;www.deyogawereld.nl
Yoga Simone f;jelmerstraat;4;f;8701 XH;Bolsward;www.yogabolsward.nl
Boerderijyoga.nl_ f;Compagnonsweg ;56;;8427 RK;Ravenswoud;Boerderijyoga.nl_