Partners

Partners 2018-12-05T14:15:06+00:00

DOE MEE WORD PARTNER/DISTRIBUTEUR VAN DE YOGAKRANT

Ontvang 4x per jaar 70 kranten (4 edities) voor je studio, om uit te delen aan cursisten. Voor slechts 87,00 euro per jaar. Al zo’n 250 deelnemers! Iedereen wordt blij van de YOGAKRANT. Je bent dan tevens partner van de YOGAKRANT! Je website & logo worden op onze site en in de krant vermeld.  Meld je studio of praktijk met vermelding adres aan via: info@yogakrant.nl De lente editie wordt direct verzonden. Redactionele bijdrage in overleg mogelijk. Korting: als partner ontvang je 15% korting op advertenties!

PDF DISTRIBUTEURS 2018

Bedrijfsnaam Straat huisnummer toevoeging Plaats Webpagina
Kom thuis bij jezelf, Spelen met Yoga- Telgenkamp 18 Oldenzaal http://www.komthuisbijjezelf.nl/
Yoga Sitara Lijsterbesstraat 2 Spijkenisse www.yogasitara.nl
YogaBalans Culemborg Veerweg 30 Culemborg www.yogabalansculemborg.nl
Yoga Ommen- Gerard Doustraat 77 Ommen http://www.yogaommen.nl/
Yoga en zo Aalten Dijkstraat 44 Aalten www.yogaenzoaalten.nl
Yoga Etten Vivaldilaan 1 Etten www.yogaetten.nl
De Yogaboerderij Horst 2617 Lelystad http://www.deyogaboerderij.nl/
Total Healing/Yoga-Touch Pasteurweg 53 Roelofarendsveen http://www.yoga-touch.nl/
YogaSway Spiegelstraat 2 B Bussum www.yogasway.nl
Energiek Brabant Patoor van Haarenstraat 17 Mariaheide www.energiek-brabant.nl
Bindi Bergstraat 6 Amersfoort http://www.bindi.nu/
PlusYoga Amandelgaarde 1 G Hendrik Ido Ambacht www.plusyoga.nl
Yoga-opleiding Amitabha- MindyourBody Nieuwstraat 55 Deventer www.amitabha.nl
Yoga Diemen Overdiemerweg 1 Diemen http://www.yogadiemen.nl/
Passionforyoga Frederik Hendrikstraat 13 Maassluis http://www.passionforyoga.nl/
Praktijk, Yogaschool de Toermalijn Oostdijk 49 Sommelsdijk http://www.praktijkdetoermalijn.nl/
ZENtrum Albardastraat 16 Aadorp http://hetzentrum.com
Mariës Yoga Zevendreef 30 85 Wijchen http://www.yogawijchen.nl/
Yogafemina Oude Almeloseweg 13 Oldenzaal http://www.yogafemina.nl/
Yogastudio See You Van IJsendijkstraat 409 D Purmerend www.yogastudioseeyou.nl
Natuurlijk Yoga Hondstraat 8 Vorstenbosch http://www.naarzeeyoga.nl/
New Life Yoga Scheglaan 12 Zoetermeer www.newlifeyoga.nl
Huis van Pilates en Yoga P/a Reigerlaan 1 Heemstede http://www.huisvanpilates.nl/
Studio Sport Tubbergen Haarweg 15 Tubbergen http://www.studiosporttubbergen.nl/
Yoga Studio Nieuwegein Wiersedreef 28 Nieuwegein www.yogastudionieuwegein.nl
Rebecca’s Yogastudio Abeelstraat 49 1 Winsterswijk www.yogastudiorebecca.com
Ashtanga-Yogaschool Woerden-Culemborg Kievitstraat 40 Woerden www.yogawoerden.nl
Yogaschool RoxZEN Kennemerlaan 70 Ymuiden www.roxzen.nl
The Miracle Shop Jan van Galenstraat 110 h Amsterdam http://www.themiracleshop.com/
Ananda Nieuwetijdswinkel Gierstraat 8 Haarlem http://www.ananda.nl/
Yoga in Maurik Jan. E. Penraadstraat 12 Maurik www.yoga-in-maurik.nl
Buddha Balance-Yoga in Balans Noorderhaven 27 1 Groningen http://www.buddhabalance.nl/
Flow Yoga Leiderdorp Splinterlaan 154 C Leiderdorp http://www.flowyogaleiderdorp.nl/
Flowee Kruidenstraat 137 Nijmegen http://www.flowee.nl/
Yoga Solutions, studio voor Yoga en Welzijn Industrieweg 3 B Nieuwkoop http://www.yogasolutions.nl/
School voor Raja Yoga en Intiuitief Mandala Tekenen A.W. Grootestraat 6 Heemskerk http://www.caitanya.nl/
Yoga- en Meditatiecentrum de Aleph Weverstraat 54 Den Burg inbalansoptexel.nl
Adhara Yoga Ank van Moerdreef 23 Arnhem www.adhara-yoga.nl
Sterrenlicht Haarstraat 6 Gorinchem http://www.sterrenlichtwinkel.nl/
Tadasana Yoga- Banckspolder 15 Hoofddorp http://www.tadasana.nl/
E-motion Katwijkerbroek 91 A Katwijk http://www.e-motion.nl/
Yoga Berry- J. vd Vondellaan 70 Deventer http://www.yogaberrydeventer.nl/
Mystiek- Schiedamse Vest 79 Rotterdam www.mystiek.nl
Yogapraktijk “Een nieuwe Balans” Barrierweg 192 A Eindhoven http://www.balans-yoga.com/
BodyHealing Monseigneur Borretlaan 1 Vogelenzang www.bodyhealing.nl
Yogastudio Velserbroek Zadelmakerstraat 44 Velserbroek www.yogastudiovelserbroek.nu
Yogacentrum Stilte in beweging Teugenaarsstraat 40 Oss http://www.stilte-in-beweging.nl/
Dolfijn Wellness Jollenpad 6 Amsterdam http://www.dolfijnwellness.nl/
Yogacentrum Lotus Vliegdenweg 6 B Bussum http://www.yogalotus.nl/
Centrum voor Meditatieve Ontspanning Waalstraat 55 Lelystad www.meditatieve-ontspanning.nl
Yogacentrum Leeuwarden Schrans 42 Leeuwarden www.yogacentrumleeuwarden.nl
Amadorra Kruisboog 26 Houten http://www.amadorra.nl/
Yogacentrum Ananda S. Hoogewerffstraat 74 Hilversum http://www.yogacentrumananda.nl/
Energyflow Smuigelweg 1 Heerhugowaard http://www.energyflow.nl/
Titia Yoga Gironde 28 Leusden www.titiayoga.nl
Lotuszen Onthaastingstudio Belvederelaan 25 Zwolle http://www.lotuszen.nl/
Ahimsa-Yoga & Balans Wilgenmaat 25 Westerbork yogawesterbork.com
PuraYoga Sint Jansstraat 16 Roermond http://www.purayoga.nl/
Corpus Novum Den Heuvel 3 30 Oirschot http://www.corpusnovum.nl/
Yogaworkz Vliehors 97 Hoofddorp www.yogaworkz.nl
Yoga Swings 4 you Mui 29 Katwijk http://www.yogaswings.nl/
Puur Nu Zandvaart 190 A Breezand www.puurnu.net
Yogaschool Zeewolde Gildenveld 66 Zeewolde http://www.yogaschoolzeewolde.nl/
Masagepraktijk Angela Borgts Grothestraat 7 A Soest www.massagepraktijkangelaborgts.nl
Lichaamswerk Carpe Diem Westdijk 17 Hellevoetsluis http://www.lichaamswerkcarpediem.nl/
BeYogafull- praktijk counseling Fazantenkamp 360 Maarssen http://www.beyogafull.nl/
hatha-yogacastricum Marshallstraat 27 Castricum http://www.hatha-yogacastricum.nl
De Yoga Studio & Praktijk Mudrah Langeweg 316 Zwijndrecht www.yogazwijndrecht.nl
Micayoga Gildeweg 30 Nootdorp www.micayoga.nl
Yogapraktijk C’est la Vie hoofdstraat 97 Herveld www.cestlavieyoga.nl
studio hilligersberg Minstreelstraat 40 rotterdam  www.studiohillegersberg.nl
Annemarie Braun Zorg voor body & mind van Tolstraat 4 Bodegraven www.annemariebraun.nl
Yogasan Inger Zwerfkei 7 Malden www.yogasan-inger.nl
Yoga Studio Kampen Voorstraat 20 KAMPEN www.yogastudiokampen.nl
The sweat series Emmakade 59 Leeuwarden www.thesweatseries.nl
Yogacentrum Tilburg Dudokhof 79-01 Tilburg www.yogacentrumtilburg.nl
yogabindi Hogeweg 1 Langenboom www,yogabindu.nl
Yoga Center Castricum Geesterduinweg 3 Castricum https://www.yogacastricum.nl
Praktijk Yoga Adem Ontspan Horstacker 1208 nijmegen http://www.yoga-adem-ontspan.nl
The Essence of Life haven 2 b Lisse http://theessenceoflife.nl
Libra Yogahuis Broederweg 7 Kampen www.libra-yogahuis.nl
Yogastudio BeingYoga- Watersnip 9 Berkel en Rodenrijs www.beingyoga.nl
Libete- Tulipastrjitte 48 Stiens www.libete.nl
Yogadance. Walstraat 5 Deventer http://yogadance.nu
Ajna Tempel Meloenstraat 1 b Den Haag http://www.ajnatempel.nl
YogaToday Achtergracht 16 Weesp http://www.yogatoday.nl/
Intu Yoga Beekstraat 18 Epe http://www.intuyoga.nl/
Asha Yoga Studio Raoul wallenbergplein 4 Naaldwijk www.ashayoga.nl
Ayurvedapraktijk Arjuna Verdronkenoord 53 Alkmaar http://www.ayurvedapraktijkarjuna.nl
Mind your body Wethouder Jansenlaan 340 Harderwijk http://www.mindyourbodyfitness.nl
MasYoga Dotingastate 61 Leeuwarden http://masyoga.nl/
Blos Yoga Fluitschip 51 De Rijp www.blos.nu
Hop-Eest, Landgoed Schovenhorst Garderenseweg 93 B Putten http://www.hop-eest.nl/
Akasha Bilderdijkstraat 78 Utrecht www.studioakasha.nl
Gaden Chokor Ling Kraaiendijk 14 Heijningen www.gadenchokorling.nl
Yogashala- Om p/a Roelantlaan 72 Geldrop http://www.yogashala-om.nl/
Soul Surf Yoga Hoogstraat 25 Harlingen http://www.yogaharlingen.nl/
Yoga Aruna, Yogacentrum Oost Dominicanenstraat 6 H Nijmegen yoga-aruna.nl
Yoga Treasure Sluiskolk 11 Alphen a/d Rijn http://www.yogatreasure.nl/
Yoga aan de Vecht Vechtoever 49 Utrecht http://www.yoga-aan-de-vecht.nl/
Yoga-Zin Hoff van Hollantlaan 1 H Rosmalen http://www.yoga-zin.nl/
Bodhi Yoga en Mindfullness Hoogstraat 29 Rotterdam http://www.centrumbodhi.nl/
Yoga en Meer Jacoba van Beierenlaan 55 Leiderdorp http://www.yogaenmeer.nl/
Studio Yogacampus Arnhem Louise de Colingnystraat 2 Elst (Gld) www.yogacampusarnhem.nl
Yoga2go Willem Alexandersingel 16 Castricum http://www.yoga2go.nl/
Yoga Tricht Moerkerkensgaard 1 Tricht www.yoga-tricht.nl
Yogacentrum Veenendaal Spanjaardsgoed 5 Veenendaal http://www.yogacentrumveenendaal.nl/
Yogastudio Rijswijk Geestbrugweg 38 Rijswijk yogastudiorijswijk.nl
Yoga Connect Patrijzenlaan 110 Doorwerth http://www.yogaconnect.nl/
Elements Enkhuizen Paktuinen 23 B Enkhuizen http://www.elementsenkhuizen.nl/
Vita-Yoga Jacobus Deckersstraat 100 Eindhoven www.vita-yoga.nl
Marjoleine diemel Zegge 16 Nootdorp http://www.marjoleinediemel.com/
yogastudio apeldoorn Prof. Rontgenstraat 15  Apeldoorn www.yogastudioapeldoorn.nl
yoga met lea rialaan 12 Oostvoorne http://www.yogametlea.nl
Lotus Body Work- 80 Oude Bocheltsebaan 7 Winsterswijk- Woold http://www.lotusbodywork.nl/
Centrum voor Yoga & Stilte Velduil 8 Nieuw-Bergen (Limburg) www.yoga-bergen.nl
Yogakledingonline Noordzijdseweg 129 Polsbroek https://www.yogakledingonline.nl
Tineke de Louw90 Kloosterhof 4 Deest http://www.delouw.nl/
Yogacentrum Zevenaar Schievestraat 15 Zevenaar www.yogacentrumzevenaar.nl
Yoga Noordwijk- Haagwinde 44 Noordwijk www.yoga-noordwijk.nl
Yogastudio Yogasana Kerkstraat 5 Rijswijk http://www.yogasanastudio.nl/
Om Yoga p/a Fuchsiastraat 1 C Sint- Michielgestel http://www.dutchyoga.org/
Yoga Lingewaard Groenestraat 2 Haalderen http://www.yogalingewaard.nl/
Liberty Yoga Korhoenderveld 159 Cuijk www.liberty-yoga-pilates.nl
Yogajuf Janssen Van Millenstraat 2 Venlo www.yogajufjanssen.nl
Yogadreams/ M. van Kemenade Stationsstraat 41 Zaandam http://www.yogadreams.nl/
Maliva Yoga Zandberglaan 13 Den Haag http://www.malivayoga.nl/
Lifestyle Studio Dordrecht Buddingh’plein 30 Dordrecht http://www.yogadordrecht.nl/
Sarvata/ Centrum voor Gezondheid en Welzijn Schependomlaan 17 E Nijmegen http://www.sarvata.nl/
Yoga Samtosha Kallenkote 21 Kallenkote http://www.ritavos.nl/
The Centre of Body & Mind Hoofdstraat 197 A Sassenheim http://www.centrebobymind.nl/
Stichting Raja Yoga Nederland Rendierweide 16 Nieuwegein http://www.raja-yoga.nl/
Het Land van NU Veenweg 9 Siddebure http://www.hetlandvannu.nl/
Yogastudio Santpoort Patriciuslaan 33 D Santpoort Noord http://www.yogastudiosantpoort.nl/
Azil Centrum voor Levenskunst Aletta Jacobserf 316 Dordrecht http://www.azil.nl/
Yoga Oldenzaal Harbertweg 1 Beuningen www.yoga-oldenzaal.nl
Studio Sanayou Frankhuisweg 10 Zwolle www.sanayou.com
Well with Yoga p/a Spieringstraat 6 Hengelo www.wellwithyoga.nl
La Bahia Dendermondesteenweg 913 Destelbergen www.bahia-lifestyle.com
Yoga- Pilates Rotterdam Wormserstraat 30 Rotterdam www.yoga-pilates.nl
Yogapraktijk PUUR Ackersdijckstraat 8 s-Hertogenbosch http://www.puuryoga.nl/
Cordium, Centrum voor Groei en Ontwikkeling De Ruyterstraat 65 Nijmegen http://www.cordium.nl/
YogaBijHetPark Platolaan 21 Utrecht http://www.yogabijhetpark.nl/
Yoga-Mudra Stationsstraat 3 Spijkenisse http://www.yoga-mudra.nl/
Naar Zee Bert Haanstrakade 102 Amsterdam www.naarzeeyoga.nl
Yoga- Studio Susumna Kamerlingh Onnesstraat 26 Nijmegen www.susumna.nl
Yoga bij Ingrid Petrus Dondersplein 14 5 Sint- Michielgestel www.yoga-bij-ingrid.nl
Kyo Jitsu Balance Sint Laurentiusstraat 22 Gellik www.kyojitsu-balance.be
Yoga Praktijk Anne Kanters yogamovement/opleiing limburg Rijksstraatweg 37 Ubbergen http://www.yoga-movement.nl/
YOGA moni-QI Berkenlaan 50 St. Michielsgestel
Sportcentrum De Schreef Sint Jozefstraat 20 Aalst http://www.deschreef.be
Joy of Yoga Rupelstraat 34 Helmond www.yogadeurne.nl
Linden Yoga Saffierstraat 127 Alphen a/d Rijn www.lindenyoga.nl
De Kleine Hoeve/ Yogatwenterand Paterswal 12 Vriezenveen (OV) www.yogatwenterand.nl
Yoga en Meditatie Peel en Maas Past. v. Bastenbatenburglaan 24 Beringe
YogaOosten Lonneker Steumke 6 Enschede http://www.yogaoosten.nl/
Praktijk Marneffe Weijen 77 Nistelrode www.praktijkmarneffe.nl
Kiyojo Schreursweg 10 Holten www.kiyojo.nl
Glow Yogastudio Nieuwe Groenmarkt 35 Haarlem www.popupyogastudio.nl
ZiZiZ Vlet 4 Oude Wetering http://www.ziziz.nu/
Yogamundo p/a Oosterscheldestraat 1 Zierikzee http://www.yogamundo.nl/
ella van der aa Pastoor v. Vroonhovenstraat 6 Schijndel http://www.ellavanderaa.nl/
Solide Yoga Het Tolland 4 4 Wateringen www.solideyoga.nl
Souljoy Yoga Oude Dijk 21 Den Andel www.souljoy.nl
Yoga Studio Schagen / engel  Passage 6 Schagen www.yogastudioengel.nl
Yoga Bloemendaal Korte Kleverlaan 26 Bloemendaal www.yoga-bloemendaal.nl
Yogahuis Almere Muidergouw 86 Almere http://www.yogahuisalmere.nl/
Yoganina De oude veiling 1C 1 C Zwaag www.yoganina.eu
Flow of Yoga Westerplein 2 a-2b Castricum www.flowofyoga.com
Innervibes Harry Banninkstraat 98 Utrecht http://www.innervibez.nl/
Yoganiek Studio voor Body& Mind Nijverheidsweg 7 Ijsselstein www.yoganiek.nl
Juna yoga, Lijsterbeslaan 37 Hillegom www.junayoga.nl
Anahata yogastudio Nijmegen De Tuier 29 a Groesbeek www.anahatanijmegen.nl
yoga-fit Bierstraat 123 a Rotterdam www.yoga-fit.nl
let’s do yoga Sluisoordlaan 339 Apeldoorn www.letsdoyoga.nl
centrum maia Kerkveld 3 Nistelrode www.centrummaia.nl
Judith | Yoga | Shiatsu Bosstraat 64 b Nieuw-Dijk www.judith-yoga-shiatsu.nl
nu-yoga rozenlaan 1 reek www.nu-yoga.nl
Fit! Wellness Ambachtsmark 70 Almere haven http://fitwellness.nl
3HO Nederland Korte Haaksbergerstraat 44 Enschede  http://3honederland.nl/
Schaucha Yoga Rijssellaan 8 Eindhoven www.yogaschooleindhoven.nl
Isa Yoga Veendam Van Goghlaan 6 Veendam www.isayoga.nl
yoga-tree Bovenstraat 6 a  Mesch (Eijsden) http://www.yoga-tree.nl
Yoga4U / newhealthcentre kleinstraat 151 sneek www.yoga4u.nl
JuulsYoga, Haagweg 361 breda www.juulsyoga.nl
Yoga en Welzijn Kemperweg 31 Rotterdam www.yogaenwelzijn.nl
Yoga Yuga Prinsenstraat 20 Almelo www.yogayuga.nl
Mieke Boot Singelstraat 7  Goes www.twestlicht.nl
Marga’ s Yoga Rotterdam Nieuwe Langeweg 89 Hoogvliet Rotterdam www.margasyogarotterdam.nl
de yoga wereld Kennemersingel 17 Alkmaar www.deyogawereld.nl
Yoga Simone jelmerstraat 4 f Bolsward www.yogabolsward.nl
Boerderijyoga.nl​ Compagnonsweg 56 Ravenswoud Boerderijyoga.nl​
Yogaschool“Dekyi Öbar” Socratesstraat 182 Apeldoorn www.hayoga.nl
YogaYvonne Graaf Willem de Oudelaan 41 Naarden www.yogayvonne.nl
Yoga2all Dwarsdijk 6 Ommen www.nieuw.yoga2all.nl
wanderlust Josef Israëlslaan 72 Arnhem www.wanderlustyoga.nl
Green Central / yoga-effect De Binderij 9 Almere  www.greencentral.nl
Yoga Sadhana – City Yoga Retreat Vlissingen Walstraat 22 Vlissingen www.yogasadhana.nl
Yoga-centrum Libra Buizerd 13 Sint Oedenrode www.yogacentrumlibra.nl
Zweiersdal inspireert Weverstraat 65 Oosterbeek http://www.zweiersdal.nl/
Yoga Chandra Barneveld Van Breugelplantsoen 81 Barneveld http://www.yogachandrabarneveld.nl/
Na-Ohm-i Palissander 312 Dordrecht www.naohmi-yoga.com
de Hatha yoga Experience Panterlaan 18 Son en Breugel deHathayogaExperience.nl
Yoga Place St. Maartenslaan 36 Maastricht http://www.yogaplace.nl/
Kleine Zee, Yoga & Massage Notweg 29 Bergen http://www.kleinezee.nl/
Yoga Innerwork Kleverlaan 9 Haarlem http://www.yogainnerwork.nl/
Nandita Bachplein 432 l Schiedam http://www.nandita.nl/
Zuiver Geluk conceptstore Zwolle Kleine A 5 Zwolle www.zuivergeluk.nl
Zuiver Geluk conceptstore Zutphen Spittaalstraat 49 Zutphen www.zuivergeluk.nl
Patipada Ossenkamp 2 n Zwolle www.zuivergeluk.nl
Zuiver Geluk conceptstudio Amsterdam Tweede Anjeliersdwarstraat 22 d Amsterdam www.zuivergeluk.nl
Kaldenbroek Kaldenbroek 1 C Lottum (Limburg NL) http://www.kaldenbroeck.nl/
Samsara Yoga Docentenopleiding- p/a Hoogstraat 37 C Schiedam http://www.samsara.nl/
Yoga Studie- Prof. Molkenboerstraat 30 A Nijmegen http://www.yogastudie.nl/
Yogisha Shopping- Prins Hendrikstraat 138 Den Haag http://www.yogisha.nl/
Yoga Centrum Zeeburg Veemarkt 151 Amsterdam http://www.yoga-amsterdam.nl/
MAYA- Vijverhofstraat 47 Rotterdam http://www.yogamaya.nl/
Holisan- Merwede 30 Lelystad http://www.holisan.nl/
Saswitha Opleiding voor Yoga en Wijsbegeerte- Prof. Bronkhorstlaan 10 gebouw 54 Bilthoven http://www.yoga-saswitha.nl/
Yogaspecials- Langebrug 73 Leiden www.yoga-specials.nl
Yoga Maarssen- Pauwenkamp 50 Maarssen http://www.yogamaarssen.nl/
Superyoga Bouwerij 92 Amstelveen http://www.superyoga.nl/
Bewuste Leesmap Bernhardsteeg 2 A Zutphen http://www.bewusteleesmap.nl/
Paula SSST- Keesomstraat 41 Badhoevedorp http://www.stoelyoga-nederland.nl/
YAN De Cuserstraat 3 Amsterdam www.yoga-academie.nl
Yoga & Vedanta Docentenopleiding Lagenoord 9 Utrecht www.yogaenvedanta.nl
Yogadocenten opleiding Tsondru Heesbergstraat 51 Heerlen www.opleidingyogadocent.nl
Estafette Alkmaar Europaplein 97 Alkmaar
Estafette Amersfoort Leusderweg 206 Amersfoort http://www.odin.nl/
Estafette Amsterdam Zeeburg Oostelijke Handelskade 1051 Amsterdam http://www.odin.nl/
Estafette Amsterdam Zuid Ceintuurbaan 218 220 Amsterdam http://www.odin.nl/
Estafette Arnhem Spijkerlaan 43 Arnhem http://www.odin.nl/
Estafette Breda Ginnekenweg 65 Breda http://www.odin.nl/
Estafette Den Haag Aert van der Goesstraat 35 Den Haag http://www.odin.nl/
Estafette Dordrecht Transvaalstraat 250 Dordrecht http://www.odin.nl/
Estafette Driebergen Traay 53 Driebergen http://www.odin.nl/
Estafette Ede Maanderweg 42 Ede http://www.odin.nl/
Estafette Maastricht Rechtstraat 48 A Maastricht http://www.odin.nl/
Estafette Nijmegen Daalseweg 255 Nijmegen http://www.odin.nl/
Estafette Utrecht Biltstraat 62 64 Utrecht http://www.odin.nl/
Estafette Zutphen Spittaalstraat 22 Zutphen http://www.odin.nl/
Estafette Amsterdam Bos en Lommer Bos en Lommerweg 261 265 Amsterdam http://www.odin.nl/
Estafette Bergen Dorpsstraat 7 Bergen http://www.odin.nl/
mindfull academy 20 Koornmarkt 75 E Delft http://www.mindfulacademy.nl/
Nisvan Art- 70 Tomatenstraat 5 Amsterdam http://www.nisvan.nl/
Terra Yoga- 70 Hazenkampseweg 26 Nijmegen http://www.terrayoga.nl/
Yoginess- 70 Woudenbergseweg 41 Austerlitz http://www.yoginess.nl/

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor de Yogakrant.nl nieuwsbrief en mis niets!